Wolvesi lako s Lakersima, fenomenalni Vučević premalo

Nastavlja se kriza Lakersa koji će još nekih tjedan dana čekati da se na parket vrati LeBron James, a uz njega su nedostajali i Kuzma i Rondo. Zbog toga je sinoć je bila bolja Minnesota s uvjerljivih 108:86. Towns i Wiggins bili su na razini sa po 28 poena, ali prvi je imao i 18 skokova, dok je Teague uz 15 poena imao i 11 asistencija i 6 skokova. Dario Šarić 6 poena za 22 minute. Kod Lakersa najbolji Stephenson sa 14 poena, 6 asistencija i 5 skokova, a Ivica Zubac zabio je 9 uz 8 skokova za 19 minuta na parketu.

Brooklyn je svladao Chicago u gostima 117:100. Russell je zabio 28, a s klupe su odlični bili Carroll (20) i Napier (18 poena) pa su domaćini na kraju morali potpisati poraz. LaVine je zabio 27 za Bullse (11/17 iz igre), Portis je ubacio 17, a Dunn 16 uz 7 asistencija.

Pobjedu su upisali i Clippersi. Kod kuće su bili bolji od Magica 106:96. Tobias Harris je bio prvo ime susreta sa 29 poena i 9 skokova, dok je Lou Williams dodao 17 poena. Marjanović i Teodosić nisu igrali. Što se tiče Orlanda, Vučević je ubacio 16, li uz nevjerojatna 24 skoka i 8 asitencija, dok je Gordon zabio 17 uz 5 skokova.