Luka Dončić sredio Sunse, Kyle Kuzma Pistonse

Prvi dio pregleda pročitajte ovdje.

Pelicansi su na domaćem parketu sinoć svladali Cavse 140:124. Prva petorka gostiju odigrala je slabo pa je stvar morala spašavati klupa, ali nije išlo. Clarkson je zabio 21, Dellavedova 17 (7 asistencija), koliko i Burks. Ante Žižić dobio je 20 minuta i to iskoristio za 10 poena. Kod Pelicansa Davis 38, 13 skokova i 7 asistencija, Jackson 19, a Holiday 18 poena.

Mavericksi su na pogon Luke Dončića svladali Sunse kod kuće 104:94. Mlada zvijezda Dallasa odigrala je još jednu odličnu utakmicu sa 30 poena, 6 skokova i 5 asistencija, a Barnes je dodao 17. Za Phoenix Warren 20, Jackson 17, a Holmes 16 koševa.

Utah je svladala Orlando 106:93. Za goste Augustin 23 i 6 asistencija, Vučević 20 poena, a Gordon 18 i 10 skokova. Kod Jazza fantastična utakmica Donovana Mitchella sa 33 poena i 7 skokova, Ingles je zabio 16, a Gobert 12 uz 14 skokova.

Portland nastavlja s uspjesima. Tamo je ovaj put pao Chicago sa 124:112. McCollum je predvodio napad Blazersa sa 24 poena, a Nurkić je još jednom bio jako dobar sa 18 i 8 skokova. Collins je dodao 16 i 9 skokova, a Lillard 16 i 10 asistencija. Za Bullse Carter Jr. 22, LaVine 18, a Dunn (7 asistencija) i Portis po 15.

I za kraj, pobjeda Lakersa koji su na krilima briljantnog Kuzme (41 poen, 16/24 iz igre!) svaladali Pistonse 113:100. Uz Kuzmu se istaknuo i Beasley sa 19 poena, a Ivica Zubac pružio je novu vrlo dobru partiju – 11 poena i 9 skokova za 23 minute. Kod Detroita nije bilo respoloženih, tek Griffin 16, a Galloway i Jackson po 15 poena.