Dončić sredio i Portland, nova blamaža Spursa

Pacersi su dobili Chicago na svom Parketu 96:90. Lauri Markannen pokazuje koliko je falio Bullsima (21 i 10 skokova), ali Collison (23 poena, 8 skokova) i Turner (18 i 11) su ga ipak neutralizirali. Bojan Bogdanović 14 poena i 6 skokova.

Orlando je sredio Miami na gostovanju 105:90. Aaron Gordon zabio je 20 za goste, uz 13 skokova i 5 asistencija. Vučević 19, uz 10 skokova i 3 asistencije. Kod Heata nitko više od 14 poena  (Winslow).

Osma vezana domaća pobjeda za Dallas, nešto što nisu napravili otkad su osvojili naslov – 111:102 protiv Portlanda. Ovo je i peta pobjeda Mavsa u zadnjih šest utakmica. Luka Dončić je vodio glavnu riječ sa 21 poenom i 9 skokova, a Matthews je ubacio 17. Kod Portlanda Lillard 33/8/8, McCollum 18, a  Jusuf Nurkić 9 i 11 skokova.

Nova pobjeda i Sacramenta. Kod očajnih Sunsa slavili su 122:105. Buddy Hield 20, a Bogdan Bogdanović 14. Nemanja Bjelica ostao je na samo dva poena i 7 skokova. Sunsi su bili bez Bookera pa je najbolji bio Melton sa 21 poenom, a igrao je i Dragan Bender – 4 poena za 12 minuta.

I na kraju, nova blamaža Spursa – Utah ih je sredila 139:105. Znate da nije dobro kad vam je Poeltl najbolji sa 20 poena i 7 skokova. Aldridge i DeRozan (7 asistencija) su zabili po 16. Za domaćine Mitchell 20, Gobert 18 i 10 skokova, a Kyle Korver je za 15 minuta ubacio isto toliko poena.